data publikacji

Nowa kolekcja Forbo – Synergy to skoordynowane rozwiązanie dla biurowych podłóg: połączenie płytek dywanowych Tessera oraz paneli LVT Allura Flex.

Nowa kolekcja Forbo – Synergy
Nowa kolekcja Forbo – Synergy

Synergy w skrócie to trzy wzory, trzy rozmiary, trzy tekstury – w jednym kompleksowym rozwiązaniu podłogowym do biur.

W ramach Synergy prezentowane są trzy kolekcje wzornicze:
• linearny wzór Seagrass w formacie paneli,
• intensywny wzór Hybrid w formacie dużych prostokątnych płytek,
• klasyczny wzór Marble w formacie tradycyjnych płytek 50 x 50 cm.

Dopełnieniem kolekcji są wyraziste wzory kolekcji Tessera Clarity.

Akustyka, komfort, trwałość

Kolekcja Synergy to coś znacznie więcej, niż innowacyjne wzory, tekstury i formaty. Jest to innowacyjne rozwiązanie podłogowe, łączące tłumienie dźwięków uderzeniowych oraz komfort pod stopami, właściwe dla płytek dywanowych, z trwałością i łatwością pielęgnacji, charakterystycznych dla paneli LVT.

Synergy wypełnia dotychczasową lukę na rynku rozwiązań podłogowych do biur.

Łatwa instalacja

Wszystkie produkty w ramach Synergy (Tessera i Allura Flex) mogą być instalowane za pomocą jednego środka mocującego i za pomocą tej samej metody instalacji. Nie ma również potrzeby stosowania żadnych listew czy profili przejściowych ani też dodatkowego podłoża.

Poprawa środowiska wewnątrz budynku

Zgodnie z deklaracją Forbo „Dbamy o zdrowie każdego człowieka”, kolekcja Synergy poprawia jakość powietrza wewnątrz budynku, a jej produkcja odbywa się w zakładach certyfikowanych na zgodność z normą SA8000 (norma dotycząca odpowiedzialności społecznej przedsiębiorstw).

Kolekcja Synergy Seagrass to połączenie płytek dywanowych w niestandardowym rozmiarze 20 x 100 cm oraz paneli LVT o linearnym wzornictwie.
Dodatkowo bogata kolorystyka i barwy (od jasnych po ciemne), duże możliwości wzornicze. Idealne do wnętrz biurowych, które mają się wyróżniać.

Kolekcja Synergy Hybrid – wysoce teksturowana, o żywych, zwracających uwagę wzorach jest dostępna w rozmiarach: 50 x 70 cm.
Panele LVT i płytki Tessera w tej kolekcji są skoordynowane kolorystyczne.

Kolekcja Synergy Marble to bardziej tradycyjne wzornictwo o wzorze marmurkowym, w formacie 50 x 50. Panele LVT i płytki Tessera są skoordynowane kolorystycznie, oferując bardzo duże możliwości wzornicze.
To nowoczesna klasyka: jasne panele LVT uzupełnione intensywną kolorystyką Tessera Clarity są idealnym rozwiązaniem do współczesnych środowisk biurowych.


 

Więcej informacji i szczegółów na temat kolekcji Synergy i wykładzin dla biur: na stronie internetowej firmy Forbo

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0