data publikacji

Grono najemców warszawskiego kompleksu biurowego Konstruktorska Business Center powiększa się o kolejne firmy.

CONTRACT Meble biurowe specjalizuje się w organizacji przestrzeni biurowej, pomagając budować środowisko i wizerunek biur w zgodzie z zasadami ergonomii, dobrej organizacji pracy, z wykorzystaniem najlepszego designu i przy poszanowaniu reguł zrównoważonego rozwoju
Biuro CONTRACT Meble biurowe w Konstruktorska Business Center zostanie zaaranżowane na 350 mkw. nowoczesnej przestrzeni zlokalizowanej na parterze budynku, a firma rozpocznie w nich działalność 1 września 2021 roku

CONTRACT Meble biurowe, wiodący polski dostawca kompleksowych rozwiązań dla biur, wynajął 350 mkw. nowoczesnej przestrzeni. Na parterze budynku należącego do Golden Star Group, rozpoczęła swoją działalność także kantyna Futuro, której lokal zajmuje 561 mkw.
 
CONTRACT Meble biurowe specjalizuje się w organizacji przestrzeni biurowej, pomagając budować środowisko i wizerunek biur w zgodzie z zasadami ergonomii, dobrej organizacji pracy, z wykorzystaniem najlepszego designu i przy poszanowaniu reguł zrównoważonego rozwoju. Firma obecna jest na polskim i międzynarodowym rynku od 17 lat, a w swoim portfolio posiada ok. 5 tys. zaprojektowanych i wyposażonych biur w Polsce i na świecie, stale współpracując z ponad 50 wiodącymi polskimi producentami mebli biurowych.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejne firmy postanowiły związać swoją przyszłość z Konstruktorska Business Center i warszawskim Mokotowem. W naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby każdemu najemcy zapewnić możliwie najlepsze warunki do rozwoju jego biznesu. Cieszymy się, że podejmowane przez nas działania znajdują uznanie również wśród firm, które same z sukcesami funkcjonują na rynku biurowym i doskonale odnajdują się w najnowszych trendach. Zawarcie umowy najmu z CONTRACT Meble biurowe stanowi najlepsze potwierdzenie jakości i licznych atutów Konstruktorska Business Center – powiedziała Katarzyna Pankiewicz, Senior Leasing Manager w Golden Star Group.

Biuro CONTRACT Meble biurowe w Konstruktorska Business Center zostanie zaaranżowane na 350 mkw. nowoczesnej przestrzeni zlokalizowanej na parterze budynku, a firma rozpocznie w nich działalność 1 września 2021 roku. Umowa została podpisana na 5 lat. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma Knight Frank, a Golden Star Group doradzał NAI Fellow Estate.

– Zdecydowaliśmy się ulokować nasz nowy salon w biurowcu Konstruktorska Business Center, ponieważ szukaliśmy miejsca wyjątkowego, pięknego i pełnego dobrej energii. Miejsca, w którym poczują się dobrze zarówno nasi pracownicy, jak i klienci. Od 17 lat podążamy za zmieniającymi się uwarunkowaniami i trendami w obszarze projektowania i tworzenia biur i zawsze najważniejsze było dla nas wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i reagowanie na ich oczekiwania. W sytuacji kolejnych, dużych przemian na rynku powierzchni biurowych, chcemy być blisko ludzi, chcemy się spotykać, rozmawiać, pokazywać jak organizować pracę w biurze w sposób bezpieczny i efektywny. Nowy salon CONTRACT będzie hybrydą, połączeniem tradycyjnego biura oraz stref spotkań i pracy z klientem, miejscem doświadczania, testowania i wymiany pomysłów pomiędzy użytkownikami biur, architektami i producentami rozwiązań przeznaczonych do przestrzeni biurowych. Jako eksperci rozwiązań biurowych, tworzymy zarówno przestrzenie biurowe jak i stanowiska home office, nasz salon będzie również ważnym uzupełnieniem naszego biznesu e-commercowego, czyli sklepu ERGOBIURO.pl.  Szukaliśmy więc miejsca przyjaznego i otwartego dla klientów, a lokalizacja w budynku Konstruktorska Business Center wydała nam się idealna – skomentowała Joanna Jezior-Sojka, Prezes Zarządu, CONTRACT Meble Biurowe.

W biurowcu Konstruktorska Business Center działalność zainaugurowała także kantyna, której operatorem jest Futuro. W skład przestrzeni restauracyjnej wejdzie m.in. lokal o powierzchni 561 mkw. oraz zewnętrzny ogródek, zaaranżowany na wewnętrznym dziedzińcu. Z bogatego i codziennie zmieniającego się menu, mogą korzystać zarówno pracownicy najemców Konstruktorska Business Center, jak i wszystkie osoby odwiedzające kompleks.


Konstruktorska Business Center to nowoczesny biurowiec klasy A o łącznej powierzchni najmu 49 500 mkw., zlokalizowany w samym sercu biznesowej części Mokotowa. 7-kondygnacyjny budynek wyróżnia się jedną z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej powierzchni typowego piętra – 7000 mkw.

Budynek cechuje także wysoka efektywność energetyczna, potwierdzona certyfikatem BREEAM na poziomie „Very Good”. Konstruktorska Business Center to również cztery niezależne wejścia, dwa wewnętrzne dziedzińce rekreacyjne o powierzchni 3 200 mkw. – wyjątkowo lubiane przez pracowników zielone miejsca odpoczynku i spotkań oraz 1050 miejsc parkingowych w garażu podziemnych, rowerowania i szatnie dla cyklistów. Bardzo dobra lokalizacja umożliwia szybki dojazd zarówno transportem miejskim (autobusami i tramwajami), jak i własnym środkiem transportu.
Liczne atuty Konstruktorska Business Center doceniły renomowane polskie i międzynarodowe firmy. Wśród najemców budynku znajdują się m.in. Emerson, PZU, Procter&Gamble i MoneyGram.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0