data publikacji

Bayer Service Center Gdańsk powiększył wynajmowaną powierzchnię biurową w kompleksie Olivia Business Centre o dodatkowe 1 tys. mkw. 

Siedziba Bayer Service Center Gdańsk mieści się w budynku Olivia Tower w kompleksie Olivia Business Centre

Dodatkowa powierzchnia wiąże się z szerszym zakresem działalności gdańskiego centrum usług księgowych Bayer, niż przyjmowano w pierwotnych założeniach.

Siedziba Bayer Service Center Gdańsk mieści się w budynku Olivia Tower w kompleksie Olivia Business Centre. Ulokowana jest na 6., 7. i 8. piętrze, zajmując łącznie około 3,3 tys. mkw.
Dodatkowy tysiąc mkw. powierzchni szóstego piętra to nowocześnie zaprojektowane biura, sale konferencyjne, pomieszczenia socjalne dla pracowników i – co nietypowe dla budynków biurowych – taras, który znajdzie się na przejściu nadziemnym, łączącym sąsiednie budynki centrum.

– Bardzo się cieszę, że dzięki elastyczności Olivia Business Centre udało się nam stworzyć spójną powierzchnię na trzech kolejnych piętrach. Takie rozwiązanie bardzo sprzyja integracji – mówi Remigiusz Wojciechowski, Dyrektor Bayer Service Center Gdańsk.

Przestrzeń biurową Bayer Service Center Gdańsk zaaranżowano w taki sposób, by wspierać swobodną i efektywną komunikację oraz współpracę między pracownikami. Założeniem było stworzenie miejsca wygodnego i funkcjonalnego do wykonywania codziennych obowiązków, ale i odpoczynku. W biurze gdańskiego centrum znalazł się pokój relaksu, kreatywna sala konferencyjna, a także pokój dla rodzica z dzieckiem.

–  Dzięki systematycznemu rozwojowi Olivia Business Centre jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości powierzchnię biurową rezydentom, których rozwój wiąże się z koniecznością powiększenia biura. Rozbudowa biura firmy Bayer o kolejne piętro w Olivia Tower było możliwe dzięki znalezieniu firmie Allianz odpowiedniej przestrzeni w sąsiednim budynku Olivia Four – wyjaśnia Maciej Kotarski, odpowiedzialny za komercjalizację Olivia Business Centre.

Bayer na polskim rynku obecny jest od 1991 roku, a centrum finansowo-księgowe Bayer Service Center Gdańsk funkcjonuje w Trójmieście od 2012 roku.


Bayer SCG jest częścią globalnej sieci centrów usług wspólnych. Obecnie zatrudnia ponad 300 pracowników: profesjonalistów z doświadczeniem w zakresie księgowości i rachunkowości, jak również absolwentów szkół wyższych ze znajomością ponad 20 języków, w tym niemieckiego, języków skandynawskich i bałkańskich. SCG obsługuje procesy księgowe oddziałów Bayer, zlokalizowanych w ponad 20 krajach Europy, m.in. w Niemczech, Rosji, Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, krajach skandynawskich oraz na Węgrzech.

Czytaj także:
Gdańsk atrakcyjny dla specjalistów

Usługi z potencjałem

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0