data publikacji

Wykładziny w płytkach Voxflor to nowa propozycja producenta obecnego na rynkach światowych, a teraz wchodzącego m.in. do Polski. Łączą w sobie wyjątkową trwałość (do 25 lat gwarancji), bardzo dobre parametry techniczne oraz interesujący design.

VoxShapes to nowatorska koncepcja wykładzin dywanowych, dostępnych w płytkach o różnych kształtach | Fot. Voxflor, dystr. FloorMarket.pl
VoxShapes to nowatorska koncepcja wykładzin dywanowych, dostępnych w płytkach o różnych kształtach | Fot. Voxflor, dystr. FloorMarket.pl


Każdy kreator wnętrz musi mieć charakter nieustannego eksploratora-odkrywcy. Świat się zmienia, zmieniają się również wnętrza w obiektach użyteczności publicznej. Coraz częściej pojawiają się w Polsce śmiałe projekty wnętrz biurowych, a projektanci szukają inspiracji w celu stworzenia niepowtarzalnego i wyjątkowego designu.

Dotyczy to także wykładzin dedykowanych dla obiektów biurowych. Wykładziny dywanowe w płytkach, niegdyś będące nowinkami technicznymi przy powszechnym stosowaniu wykładzin w rolkach, zyskały już status standardu w biurach, a obecnie, za sprawą znacznego poszerzenia wzornictwa i kolorystyki, zaczynają zdobywać rynki hotelowe.

Płytki dywanowe odznaczają się bowiem dużo łatwiejszym i krótszym montażem, można je łatwo wymienić, posiadają w większości wyższe klasy trudnopalności niż wykładziny w rolkach, a także zapewniają bardzo dobre pochłanianie dźwięku.

Na rynku europejskim pojawił się ostatnio jeden z największych na świecie producentów wykładzin dywanowych – wyspecjalizowana w płytkach dywanowych firma Voxflor. W tym przypadku mamy do czynienia z bardzo dużą kolekcją i ciekawym wzornictwem, świeższym niż bardzo klasyczne propozycje europejskich producentów.
Dodatkowo produkcja jest oparta wyłącznie o amerykańskie poliamidowe włókna Invista Antron 6.0 i 6.6 oraz rewolucyjne, ekologiczne włókno DuPont Sorona (aż 25 lat gwarancji), zapewniające konieczną trwałość wykładziny dywanowej w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach oraz, po raz pierwszy, możliwość spłukiwania plam wodą bez detergentów – jest to szczególnie istotne przy wyborze wykładziny biurowej, po której chodzą (i jeżdżą na fotelach biurowych) codziennie setki, czasem tysiące osób.

Produkty wytwarzane są w oparciu o ISO 9001 i 14001, posiadają certyfikaty CRI Green Label i dodają punkty w certyfikacji BREEAM i LEED.

– Wykładziny w płytkach Voxflor to nowa, bardzo ciekawa propozycja producenta już obecnego na wielu rynkach światowych, a teraz wchodzącego m.in. do Polski. Łączą w sobie wyjątkową trwałość (aż do 25 lat gwarancji), bardzo dobre parametry techniczne oraz niezwykle interesujący design. Klientom podobają się te wykładziny i obserwujemy duże zainteresowanie, realizujemy zresztą cały czas inwestycje z tymi produktami. Dość powiedzieć, że płytki dywanowe Voxflor są wbudowane na przykład w drugim co do wysokości budynku na świecie, Shanghai Tower – podkreśla Tomasz Ostański, członek zarządu firmy FloorMarket, będącej autoryzowanym dystrybutorem produktów Voxflor.

Możliwości aranżacyjne wykładzin dywanowych w płytkach Voxflor są bardzo duże, do dyspozycji są np. ciekawe kolekcje VoxShapes, Color Spring czy Sorona.

VoxShapes to nowatorska koncepcja wykładzin dywanowych, dostępnych oprócz klasycznych kwadratów 50x50cm także w płytkach o różnych kształtach. I tak mamy do wyboru trapezy, sześciokąty, trójkąty, prostokąty – w wielu wymiarach i kolorach. Dzięki temu dostajemy nieograniczone wręcz możliwości aranżowania wnętrz, tworzenia wzorów i nastrojów (od dynamicznych, kolorowych, po wysublimowane, wysmakowane kompozycje).

 

Próbkę możliwości, jakie oferują wykładziny z serii VoxShapes, można zobaczyć NA TYM FILMIE - to naprawdę robi wrażenie! (KLIKNIJ TUTAJ)

 

Kolejna nowa kolekcja to Color Spring – wykładziny dywanowe inspirowane, jak sama nazwa wskazuje, motywami wiosny. Sprawiają, że wnętrze staje się o wiele bardziej radosne i nowoczesne – po prostu przyjazne do pracy.

Voxflor dysponuje również ekskluzywnymi produktami z włókna DuPont Sorona. Jest to pierwsze w historii włókno, które jest zmywalne wodą i odporne na plamy z produktów o kwaśnym pH, takich jak np. kawa i wino. Gwarancja producenta na te produkty jest wyjątkowa i wynosi aż 25 lat – nie ma drugiej takiej wykładziny dywanowej na rynku!Płytki dywanowe Voxflor są dostępne zarówno „od ręki”, jak i na specjalne zamówienie. Można je kupić wyłącznie u dystrybutora.
Zapraszamy do przeglądu oferty autoryzowanego dystrybutora produktów Voxflor, firmy FloorMarket, mającej wieloletnie doświadczenie w branży wykładzin obiektowych, dywanowych i biurowych.


   

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0