data publikacji

Tessera Planks marki Forbo Flooring to płytki dywanowe w formie paneli, dzięki którym uzyskać można naprawdę spektakularne i oryginalne efekty na podłodze!

Kolekcja Tessera Seagrass to nowa kolekcja płytek dywanowych w niestandardowym rozmiarze 100x20 cm o linearnym wzorze
Wnętrze biurowe powinno być zaaranżowane tak, by każdy pracownik czuł się komfortowo |Fot. Forbo Flooring

W ramach Tessera Planks dostępne są obecnie trzy kolekcje:
- Tessera Layout Outline Planks
- Tessera In-Touch (zaprojektowana w stylu nawiązującym do wnętrz domowych)
- Tessera Seagrass

Tessera Layout/ Outline Planks
Layout/ Outline Planks to kolekcja w formie paneli o wymiarach 100x25 cm, które zbudowane są w stu procentach z wysokiej jakości włókien Polyamid 6, barwionych na wskroś. W ramach kolekcji dostępne jest aż osiemnaście współczesnych wzorów, które pozwalają na stworzenie dowolnie wybranych wzorów w różnej konfiguracji (mix & match).

Grubość: 5,8 mm, wysokość runa: 2,9 mm

Tessera Seagrass
Kolekcja Tessera Seagrass to nowa kolekcja płytek dywanowych w niestandardowym rozmiarze 100x20 cm o linearnym wzorze. Dostępnych jest dwanaście wzorów z kolorystyką inspirowaną naturą. Bogata kolorystyka (od barw jasnych po ciemne) oferuje duże możliwości wzornicze, a delikatny, prążkowany wzór przywodzi na myśl komfort i spokój. Idealne rozwiązanie do wnętrz z kolorystyką inspirowaną naturą.

Wykładzinę Tessera Seagrass można z łatwością połączyć z panelami LVT Allura Flex. Produkty te są skoordynowane kolorystycznie, a do tego są instalowane za pomocą jednego środka mocującego i za pomocą tej samej metody instalacji. Nie ma również potrzeby stosowania żadnych listew czy profili przejściowych ani też dodatkowego podłoża. Wykładzina Seagrass jest przyjazna środowisku – nawet do 61 proc. składników pochodzi z recyklingu.

Grubość: 6,6 mm, wysokość runa: 3,8 mm

Tessera In-Touch
Zgodnie z najnowszymi trendami, wnętrze biurowe powinno przywodzić na myśl domowe zacisze, w którym każdy pracownik czuje się komfortowo. Takie miejsce pracy nie tylko poprawia nasze samopoczucie, ale jednocześnie sprawia, że jesteśmy bardziej kreatywni i efektywni w miejscu pracy.

Wykładzina Tessera In-Touch to nowa kolekcja wykładzin dywanowych, inspirowana ręcznie tkanymi materiałami. Stonowana kolorystyka oraz „domowy wzór” nadaje wnętrzu bardziej przytulny charakter, tworząc ciekawy i wizualnie niestandardowy efekt na podłodze. Wykładziny Tessera In-Touch to dziesięć wzorów z kolorystyką inspirowaną naturą i gradientem odcieni, rozchodzących się po całej szerokości deski. Paleta kolorystyczna oferuje pięć par paneli, które umożliwiają płynne lub kontrastujące przejścia kolorów na powierzchni podłogi.

Tessera In-Touch wyprodukowana jest z wytrzymałych i barwionych w masie włókien Invista. Podobnie jak inne wykładziny Tessera, jest przyjazna środowisku – blisko 60 proc. składników użytych do jej produkcji pochodzi z recyklingu. Warto podkreślić jej doskonałe właściwości akustyczne (redukcja dźwięków aż o 27 dB!).

Grubość: 7,4 mm, wysokość runa: 4,2 mm


 

Więcej informacji o ofercie produktowej i pielęgnacji można znaleźć tutaj

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0