data publikacji

ORGATEC to wiodące na świecie targi wyposażenia biur i nieruchomości. Podczas najbliższej edycji Profim zaprezentuje stoisko wypełnione premierowymi projektami, które pozwoli zanurzyć się w bogatej symbolice kolorów.

Chic Air | Profim
Chic Lounge | Profim

Targi ORGATEC odbywają się co dwa lata. Ich początki sięgają 1953 roku.
Obecnie to bardzo prestiżowy projekt, który promuje kilkuset wystawców z różnych krajów. Prezentuje nowości, trendy, możliwości technologiczne i unikalne rozwiązania, sprawdzające się w przestrzeniach biurowych.

Za sprawą targów Orgatec niemiecka Kolonia w dniach 23-27 października zmieni się w stolicę światowego designu. Tym razem targi będą skoncentrowane wokół culture@work – wizjonerskiego podejście do pracy.

Z uwagi na kulturę i organizację życia zawodowego, zmienia się także podejście do wzornictwa dedykowanego biurom. Coraz ważniejsze stają się dla nas wartości takie jak współpraca, zaangażowanie i wzajemne zaufanie. Aby im sprzyjać, tworzymy więc przestrzenie, które pozwalają budować relacje w zespole i wprowadzać przyjazną atmosferę. W efekcie zacierają się granice między strefami prywatną i publiczną – biura coraz bardziej przypominają domy.

Tegoroczna edycja targów dla firmy Profim upłynie pod hasłem #findyourcolour. Do tej pory mieliśmy okazję oglądać stoisko marki w minimalistycznym wydaniu, otwarte i utrzymane w bieli. Tym razem, we współpracy ze Studio Rygalik, powstał projekt o zupełnie odmiennym charakterze, który z pewnością przykuje uwagę uczestników wydarzenia. Zaskoczy fantazyjną formą i pozwoli przenieść się do świata nasyconych, energetycznych barw.

Wśród prezentowanych kolekcji znajdzie się kilka zupełnie nowych premierowych m.in. Chic Lounge autorstwa Christophe’a Pillet oraz już istniejących tj. Violle, Mickey, Pelikan, Chic, i Chic Air w różnych odsłonach kolorystycznych.

Marka przygotowała także niespodziankę w postaci wyjątkowego albumu „Book of Colour”. Wielbiciele fotografii będą mieli okazję zapoznać się z niebanalnym materiałem, który tworzą inspirujące eseje autorstwa cenionego artysty Pawła Bownika. Tematem przewodnim „Book of Colour” jest rola koloru w malarstwie, kinematografii oraz innych dziedzinach sztuki.


Targi będą otwarte dla zwiedzających od wtorku do piątku (23-26 października) w godzinach 9.00 – 18.00, natomiast w sobotę (27 października) w godzinach 9.00 – 16.00.

Informacje na temat cen biletów i sposobów ich dystrybucji znajdują się na stronie organizatora: http://www.orgatec.com/ORGATEC/For-visitors/Ticket/index.php. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (B020/C021) w Hali 8. Do zobaczenia!

Więcej na: https://www.profim.pl/

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0