data publikacji

40-letnie doświadczenie oraz skupienie się na ciągłych pracach badawczych i innowacjach sprawia, że GE GIUSSANI jest firmą, która łączy technikę i kunszt.

Light | GE GIUSSANI
H 80 | GE GIUSSANI

GE GIUSSANI jest włoską firmą, działającą w sektorze wyposażenia biur. Potrafi interpretować potrzeby swoich klientów i oferować zintegrowane usługi – podłogi i ścianki działowe, dopasowane ściśle do wymogów i potrzeb klienta. Firma ta potrafi łączyć rzemiosło i technologię w produkcji, dzięki czemu uzyskuje produkty o wysokiej jakości, designerskie i estetyczne, w dodatku po konkurencyjnych cenach. GE GIUSSANI stara się znaleźć dla swoich klientów jak najlepsze rozwiązania, oferować usługi i  realizować projekty, które mogą sprostać najwyższym wymaganiom przestrzeni roboczych. Do tego dwie fabryki, oraz wyspecjalizowany personel, który może oferować zintegrowane usługi w zakresie projektowania, pomocy, montażu i realizacji.

Ściany działowe

Mocnymi stronami produktów GE GIUSSANI są: wzornictwo, jakość, dokładny dobór materiałów i innowacyjność. Szeroka gama atrakcyjnie zaprojektowanych systemów ściennych jest w stanie poprawić jakość przestrzeni biurowych.
Bogata oferta ścian działowych, które doskonale łączą się z podłogami oraz sufitami podwieszanymi, zapewnia maksymalną elastyczność i maksymalną koordynację wszystkich elementów, zapewniając doskonałe wykorzystanie przestrzeni. W szerokim katalogu znajdziemy ściany wykonane z szyb pojedynczych lub podwójnie oszklonych, drewna wysokiej jakości, aluminium, melaminy. Doskonale nadają się do biur, ale również do domów – są proste w instalacji i rekonfiguracji.
Zaprezentowane po raz pierwszy na ubiegłorocznych targach Orgatec, pierwsze szkice innowacyjnego systemu partycji, zaprojektowany przez Sezgina Aksu (Studio Aksu / Suardi), który ma być wyposażony w funkcjonalne akcesoria i elementy wyposażenia, takie jak panele dźwiękochłonne, półki, pojemniki i praca powierzchnie. System stworzony w celu zaspokojenia potrzeb zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych.
Modułowe elementy wyposażenia mogą być łączone ze sobą i stanowią integralną część nowego systemu dzielącego, ale mogą być również wykorzystywane niezależnie, co umożliwia tworzenie przestrzeni, które są bardzo strukturalne i organiczne – wszechstronne i indywidualne.

H67

System partycji o pełnej wysokości, niezwykle wszechstronny, wykonany z profili aluminiowych z podwójnymi lub pojedynczymi panelami wypełniającymi, z przeszklonymi panelami. Kluczową cechą H67 jest profil rowkowy, który „zawiesza” partycję i działa płynnie. Efekt to lekka, elegancka przegroda, która łatwo integruje się również z mniej formalnymi projektami – np. poczekalnie i recepcje, strefa życia, fitness i relaks. Szczeliny mogą być wyposażone w oświetlenie LED-owe.

H80

Jest to nowy system ścianek działowych o pełnej wysokości, bez pionowych rozpór, o lekkiej i elastycznej konstrukcji. Ten sam profil może być użyty do wykonania ścianek działowych, które są podwójnie oszklone, jednoszybowe zewnętrzne lub środkowe, lub potrójnie oszklone. System może obsługiwać panele wykonane z płyty gipsowo-kartonowej, płyty MDF lub płyty wiórowej.

Frame

Jest to modułowy system partycji z warstwową obudową o podwójnych panelach, który można wykorzystać do tworzenia przestrzeni, które są elastyczne i łatwe do rekonfiguracji. Główną cechą przestrzeni jest dynamiczny aspekt linii poziomych, w różnych układach – przezroczystych i nieprzejrzystych wypełnień panelowych.
Wszechstronny i wydajny, dostępny również w wersji z drewnianymi elementami pokrywającymi ściany murowane, oraz modułami dzielącymi open space na różnych wysokościach.

Line

System ścianek działowych, wykonany z pionowych modułów o pełnej wysokości, składający się z wewnętrznej metalowej konstrukcji i podwójnie panelowej okładziny pionowej. Funkcjonalna i wszechstronna linia Line może w łatwy i czysty sposób rozwiązać wszystkie potrzeby współczesnych przestrzeni roboczych.
Niezwykle elastyczny moduł pionowy i szeroka gama rozwiązań ściennych ze ślepym i szklanym wykończeniem umożliwiają tworzenie niestandardowych układów. Między panelami żaluzji można umieścić materiał izolacyjny, poprawiając tym samym właściwości akustyczne.

Light

Smukły i przewiewny Light to system ścian działowych z pojedynczymi szybami o pełnej wysokości. Wykorzystując nośność szkła i modułowość systemu, ta przegroda może tworzyć rozległe i ciągłe powierzchnie szklane z modułami zamontowanymi jeden po drugim, bez żadnych pośrednich rozpór. Jest to idealne rozwiązanie, gdy projekt architektoniczny wymaga wizualnej łaski, minimalnego zajmowania miejsca i łatwości montażu.
Obszyty w swojej formalnej prostocie, elegancki w wersji z drewnianymi profilami. Przezroczystość ścian można łączyć z niezliczonymi dekoracyjnymi efektami: od przezroczystości szkła matowego do efektu kolorowego szkła, ale także symboli graficznych i tekstów pisanych, które mogą poprawić i dostosować przestrzeń.

Light Extra 2

Przezroczyste linie i kontury tej ściany działowej są połączone z solidnością konstrukcyjną i najnowocześniejszymi właściwościami akustycznymi. Light Extra 2 to przeszklona ściana bez pionowych rozpór, wykonana z podwójnie szklonej, pełnowymiarowej szyby warstwowej, która zdecydowanie zmniejsza poziom hałasu.

Eco

Prosty i elastyczny system partycji modułowej Eco składa się z podwójnych paneli. Łatwy do montażu, oferuje szeroką gamę modułów ze składnikami niewidocznymi i szkliwionymi. Eko jest idealne, gdy priorytetami jest sprawność i szybkość montażu.

Work

System Work oferuje bogatą gamę komponentów do tworzenia niezliczonych półek, schowków i rozwiązań dzielących przestrzeń. W rzeczywistości Work jest dzielącą go częścią, ale także elementem mebli do przechowywania i może być używany do zapewnienia konkretnych rozwiązań w zakresie wymagań funkcjonalnych i estetycznych.
Elastyczny i modułowy, można go łączyć z wszystkimi systemami GE GIUSSANI. Szeroka gama katalogowa modułów i wykończeń umożliwia tworzenie rozwiązań dopasowanych do wszystkich stylów i przestrzeni, w dążeniu do maksymalnej elastyczności konfiguracji.

Więcej informacji: http://gegiussani.com/

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0